برگزاری جلسات : متمرکز ، حرفه ای

با اشخاص مهمی در مورد مسائل حیاتی بیزنس خود باید مذاکره کنید ؟

جلسه مهم داخلی دارید ؟

مهمان ویژه یا نماینده طرف قرارداد شما قصد ترتیب نشستی مهم دارد ؟

قرار است با نیروی جدید مصاحبه داشته باشید ؟

کابین مذاکره روشی نوین و بسیار خاص برای برگزاری جلسات ، نشست ها ، مذاکرات دو یا چندین نفره و برگزاری مصاحبات کاری به دور از سرو صدا ها و آلودگی های بصری و عواملی که باعث از بین بردن تمرکز می شوند بوده و مذاکرات رو در روی شما را به طرز شگفت آوری آسان ، متمرکز و حرفه ای می کند . به دور از هیاهوی بیرون اما با نمای ۳۶۰ درجه ، با اشراف کامل بصورت پاناروما و دید از همه طرف به پای مذاکره بنشینید و از گفتگوی حرفه ای لذت ببرید .

نمای بیرون و حرکت افراد موجب برهم خوردن حواس شما میشود ؟

هیچ مشکلی نیست ، این کابین میتواند به کرکره های بسیار شیک و مدرن مجهز شده و همچنین شیشه های سکوریت ۸ میلیمتری آن قابلیت حکاکی طرح های مختلف ( به عنوان مثال لوگوی شرکت ) بصورت مات می باشد .

صدای اطراف زیاد است و آلودگی صوتی مانع تمرکز در جلسه میشود ؟

با شیشه های ضخیم و چسب آلمانی که قطعات شیشه را به هم متصل کرده سکوت کامل را در داخل کابین داشته و با قابلیت آکوستیک شیشه ها در داخل به هیچ وجه بازگشت صدا ( Sound Reflection ) نداشته باشید .

این بدین معناست که در محیط کارگاهی و کارخانه خود که دارای آلودگی صوتی و سر و صدای بسیار بالا بوده و در آن مکان ، امکان بحث و مذاکره وجود ندارد ، پس می توانید با بهره گیری از این کابین محیطی بسیار ساکت و آرام داشته و به راحتی به گفتگو نشسته و همچنین بصورت کاملا باز تمام محیط را تحت نظر داشته باشید .

استراکچر کابین مذاکره سهلان از نوع آلومینیوم آنادیز در سایز های ۸×۸ با کلاف ۶×۴ و یا ۴×۴ با ارتفاع ۲۶۰ سانتی متر ، شیشه های سکوریت ۸ میلیمتری Super Clear می باشد .

کف و سقف این کابین که صرفا برای جلسات و مذاکرات طراحی شده دارای پوشش MDF ، فوم ، چرم مصنوعی و چند لایه فوم برای رسیدن به بالاتری میزان آکوستیک بودن می باشد .

همچنین در قسمت سقف از نورپردازی حرفه ای و یا هر نوع نورپردازی به دلخواه مشتری بهره میگیریم .

نصب این سازه بسیار آسان و در کمترین زمان صورت گرفته و همچنین قابل جا به جایی به هر مکان مسطح در داخل واحد و یا سالن می باشد .

تلفیق چند رویداد در یک رویداد که بیشتر مشمول کنفرانس و اکسپو همراه با نمایشگاه و کارگاه های آموزشی می باشد را اجرا نماید. از سال 1374 تا کنون شرکت سهلان پروژه های متعددی را در داخل و خارج کشور بعنوان مجری، مشارکت و همکاری در اجرای پروژه و پیمانکاربه انجام رسانیده که بیش از 82 پروژه در کشور های عراق، کویت، امارات، عربستان، قزاقستان، ترکمنستان، ترکیه، آذربایجان، ارمنستان، کنیا، ساحل عاج و… بوده است.